Biuro sprzedaży mieszkań

605 311 311

APARTAMENTY OAZA ZAKOŃCZENIE BUDOWY - 30.10.2019; Sprzedano !

Enklawa Prądnika ETAP III - Sprzedano !

Apartamenty Oaza
MARCHOŁTA 32

GDAŃSKA 12 - zakończenie budowy 30.06.2020 r.

GDAŃSKA 12


Kraków, ul. Gdańska 12

APARTAMENTY BOREK - GOTOWE MIESZKANIE ! w cenie mieszkania komórka

Apartamenty Borek


ARMII KRAKÓW 22

Aktualności

Napisano o nas w Dominium.pl: Apartamenty Oaza - kolejna inwestycja na Czerwonym Prądniku

2017-01-13

Prądnik Czerwony jest aktualnie jedną z kilku dzielnic Krakowa, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród deweloperów i nabywców nowych mieszkań. Według danych Dominium.pl, w tej północnej dzielnicy Krakowa dostępnych jest obecnie ponad 700 nowych mieszkań.

Niedawno podaż lokali z Prądnika Czerwonego powiększyła się dzięki nowej inwestycji Spółdzielni Mieszkaniowej Wspólnota-Inwest. Warto bliżej przyjrzeć się temu projektowi, którego zaletą jest nie tylko atrakcyjna cena ofertowa mieszkań (od 5600 zł/mkw.).

Działająca od 2000 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota-Inwest realizuje swoje inwestycje w segmencie mieszkań popularnych (średnia półka cenowa). Wspomniana spółdzielnia wybudowała m.in. mieszkania w Enklawie Łagiewnickiej oraz w ramach wieloetapowego projektu Enklawa Prądnika na Prądniku Czerwonym.

Zgodnie z deklaracją inwestora, przy ulicy Marchołta do końca 2017 roku powstanie jeszcze jeden projekt mieszkaniowy. Nowa inwestycja Apartamenty Oaza budynek C i budynek E została zaplanowana jako rozbudowa piątego etapu Enklawy Prądnika...

Czytaj więcej w Dominium.pl