Biuro sprzedaży mieszkań

605 311 311

APARTAMENTY OAZA ZAKOŃCZENIE BUDOWY - 30.10.2019; CENY OD 6700zł/m2

Enklawa Prądnika ETAP III

Apartamenty Oaza
MARCHOŁTA 32

GOTOWY LOKAL UŻYTKOWY 38,22 m2 w cenie 4000 zł/m2

ENKLAWA PRĄDNIKA ETAP IVB

ORZECHOWY DOM
ul. Marchołta 53A

APARTAMENTY BOREK OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA w cenie mieszkania garaż i komórka ARMII KRAKÓW 22

Apartamenty Borek


ARMII KRAKÓW 22

Aktualności

Napisano o nas w Dominium.pl: Apartamenty Oaza - kolejna inwestycja na Czerwonym Prądniku

2017-01-13

Prądnik Czerwony jest aktualnie jedną z kilku dzielnic Krakowa, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród deweloperów i nabywców nowych mieszkań. Według danych Dominium.pl, w tej północnej dzielnicy Krakowa dostępnych jest obecnie ponad 700 nowych mieszkań.

Niedawno podaż lokali z Prądnika Czerwonego powiększyła się dzięki nowej inwestycji Spółdzielni Mieszkaniowej Wspólnota-Inwest. Warto bliżej przyjrzeć się temu projektowi, którego zaletą jest nie tylko atrakcyjna cena ofertowa mieszkań (od 5600 zł/mkw.).

Działająca od 2000 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota-Inwest realizuje swoje inwestycje w segmencie mieszkań popularnych (średnia półka cenowa). Wspomniana spółdzielnia wybudowała m.in. mieszkania w Enklawie Łagiewnickiej oraz w ramach wieloetapowego projektu Enklawa Prądnika na Prądniku Czerwonym.

Zgodnie z deklaracją inwestora, przy ulicy Marchołta do końca 2017 roku powstanie jeszcze jeden projekt mieszkaniowy. Nowa inwestycja Apartamenty Oaza budynek C i budynek E została zaplanowana jako rozbudowa piątego etapu Enklawy Prądnika...

Czytaj więcej w Dominium.pl